خدمات تولید محتوا

پس از طراحی سایت با توجه به حوزه فعالیت کاری تان، نوبت به اصلی ترین بخش سایت محتوا گذاری و سئو سایت میرسد. تولید محتوا عبارت است از مطالب تولید، ترجمه و یا گردآوری شده از محتواهای موجود در فضای وب که کپی از سایر سایت ها نبوده و به صورت کاملا استراتژی و برنامه ریزی شده در وب سایت شما منتشر می‌شوند. بازاریابی محتوا که توسط شرکت تولید محتوا وبگردان انجام می گیرد شامل سه مرحله اصلی: استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا می باشد. 

از خدمات تخصصی تولید محتوا وبگردان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی
  2. تولید محتوا برای سایت های خدماتی
  3. تولید محتوا برای سایت های شرکتی
  4. تولید محتوا برای سایت های گردشگری
  5. تولید محتوا برای سایت های پزشکی
  6. تولید محتوا برای سایت های خبری، آموزشی و...
 

 

مشاوره محتوا

پس از طراحی سایت، گرفتن مشاوره در زمینه تولید محتوا قطعا بهترین تصمیمی هست که گرفته اید تا از سردرگمی اینکه چه محتوای باید در سایتم بگذارم و چگونه تولید محتوا انجام دهم که برای مخاطبان سایتم مفید باشد و علاوه برافزایش بازدید از سایتم بر روی برند شخصی نیز موثر باشد؟چه محتوای تولید کنم تا در موتور جستجو دیده شود؟ از چه نرم افزارهای برای تولید محتوا می توانم استفاده کنم؟ پاسخ به تمام این سؤالات کاملا تخصصی هست و نیاز به دانش عمیق در حوزه محتوا دارد که به همین منظور تیم تخصصی مشاوران وبگردان همواره آماده خواهد بود تا با دادن مشاوره‌ی تخصصی به شما عزیزان، نقاط مبهم و تاریک جایگاه و تأثیر محتوا را در کسب‌وکار شما روشن کند.

مشاوره رایگان تولید محتوا

 

 

استراتژی محتوا

مطمنا برای شما هم بارها پیش آمده است که با سرج یک مطلب در موتورهای جستجو با انبوهی از محتوا روبرو شده اید که گاهی این محتواها بسیار شبیه هم و حتی غیرمفید بوده است. پس چگونه می تواند سایتی با محتوا متفاوت از سایر رقبا داشت؟ با داشتن استراتژی محتوا میتوانید کاری کنید که دیگر لازم نباشد شما اصرار به فروش کنید بلکه مشتری به سمت شما بیاید و حتی تبدیل به مشتریان باوفا شما بشوند.

 

 

تولید محتوا

برای سفارش تولید محتوا لازم است ابتدا هدف تان از تولید محتوا مشخص شده و منابع مناسب شناسایی شده و سپس براساس عناوین از قبل تعیین شده، محتوای مورد نیاز را سفارش داده و در زمان مناسب دریافت کنید. با تعیین نقشه راه محتوا و داشتن استراتژی تولید محتوا می توانید در حوزه کاری خود پادشاهی کنید و بازدید از سایت تان را افزایش دهید. بنابراین انتخاب شرکت تولید کننده محتوا حرفه ای بسیار مهم هست تا به نتیجه دلخواه خود برسید.شرکت تولید محتوا وبگردان در این مسیر چگونه شما را همراهی می کند؟ وبگردان ابتدا شروع به شناسایی موضوعات نقشه راه از جمله: پرسونای مخاطب و شناسایی کلید واژه ها می کند و سپس به بررسی وضعیت موجود سایت شما و در نهایت به شناسایی و تحلیل رقبا شما پرداخته می شود و بعد از مشخص شدن نقشه راه محتوا و استراتژی محتوا، تولید و محتوا گذاری را انجام می دهد. محتواگذاری نیز براساس تقویم محتوا و تدوین شناسامه محتوا بصورت منظم و پیوسته اجرا می شود و ارزیابی محتوا براساس ابزارهای ارزیابی محتوا صورت می گیرد

 

 

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا نباید چندان شما را نگران کند. و نباید آنرا از استراتژی های خود در دنیای اینترنت حذف کنید. تخمین هزینه تولید محتوا براساس نوع محتوا محتوای متنی، گرافیکی و ویدئویی تولید محتوا بصورت چندزبان انگلیسی، عربی و...بسیار متفاوت می باشد حتی حجم محتوا و تعداد کلمات نیز در قیمت گذاری موثر است. یک پست وبلاگی استاندارد که مورد علاقه موتورهای جستجو نیز باشد حدود ۱۰۰۰ واژه است. در برخی مواقع شما نیاز خواهید داشت تا برای کیوردهای خاص مطالبی با محتوای چند هزار واژه درخواست کنید. گاهی نیز مجبور هستید مطالبی کوتاه و سریع منتشر کنید. بنابراین تلاش کنید فارغ از هزینه‌ای که صرف تولید محتوا می‌کنید با مجموعه‌ای همکاری کنید که نتیجه محور، هدفمند عمل می‌کند. مطمئنا تحت چنین شرایطی هست که نتیجه کار را به وضوح و سرعت خواهید دید. جهت تخمین هزینه تولید محتوا نیاز هست که حتما باهم گفتگوی داشته باشیم و اطلاعات بیشتری در زمینه تولید محتوا کسب وکار شما کسب کنیم بنابراین شما می توانید با ما تماس بگیرید و حتی یک جلسه رایگان مشاوره با شما داشته باشیم.

 
۰۹۱۷۸۰۲۰۱۹۲